کاربر گرامی درصورتی که برای پرداخت با درگاه آنلاین مشکلی داشتید با شماره 09920011364 تماس بگیرید. تماس با ما

اژدهای دث‌وینگ به پا می‌خیزد

اژدهای دث‌وینگ به پا می‌خیزد image

اژدهای دث‌وینگ به پا می‌خیزد

*اژدهای دث‌وینگ به پا می‌خیزد*
سیلواناس انگیزه‌ و هدف جدیدی پیدا کرد. از طرفی دیگر سیاره‌ی آزراث نیز دچار تغییرات زیادی شده بود. برای مثال می‌توان به دث‌وینگ اشاره کرد که نیرو و قدرت از دست رفته‌اش را پس گرفت. خدایان باستانی توانستند با او ارتباط برقرار کنند و از این طریق توانستند از زندان‌هایشان خلاص شوند. جنگ و آشوب مجدد سراسر سیاره‌ی آزراث را فرا گرفت. به همین دلیل گِن گریمِین (Genn Greymane) تصمیم گرفت سرتاسر سرزمین را دیوارکشی کند؛ این تدبیر برای مقابله با تهدیدهای خارجی به شدت سودمند بود اما اگر تهدید و خطری درون دیوارها شکل می‌گرفت، مقابله با آن بسیار سخت می‌توانست باشد.

نفرین ورگن (Worgen)، اتفاق شوم و جدیدی بود که بلای جان مردم آزراث شد. بر طبق این نفرین، مردم ذهن‌ خودآگاهشان را از دست داده و تبدیل به هیولا می‌شوند. البته خوشبختانه می‌توان با تدابیری آنها را مجاب کرده تا مجدد کنترلشان را به دست بگیرند.

تصمیم ترال برای سفر به اوت‌لند و تغییر پوزیشن رهبری گروه هورد به گروش
از سمتی دیگر ترال تصمیم می‌گیرد به اوت‌لند سفر کند تا درباره‌ی آشوب‌هایی که به صورت مداوم رخ می‌دهد بیشتر مطلع شده و حتی در صدد حل معضل بربیاید. از طرفی از آنجا که ترال، رهبر گروه هورد بود، باید جایگزینی برای خود در مسند رهبری انتخاب می‌کرد. از آنجایی هم که گروش به نوعی اعتمادِ ترال را در خلال ماموریت‌های گذشته به خود جلب کرده بود، ترال پس از در نظر گرفتن جوانب، گروش را به عنوان رهبر موقت هورد برمی‌گزیند. این تصمیم ترال باعث شد بین افسران عالی‌رده‌ی هورد اختلاف شکل گیرد. افرادی مثل کرین (Cairne) و حتی خودِ گروش از این تصمیم اظهار نگرانی کردند. با این اوصاف ترال به مقصد اوت‌لند، گروه هورد را ترک کرد و مدیریت گروه هورد به گروش واگذار شد.

درگیری‌ها درون گروهی بین هورد شدت گرفت و حتی بین اتحاد آلاینس و هورد نیز درگیری‌هایی به وجود آمد. کرین باور داشت که تصمیمات گروش در راستای چیزی نیست که هورد می‌جنگید و به همین دلیل کرین در اقدامی جسورانه گروش را به چالش طلبید. کرین از گروش خواست تا سر حد مرگ بجنگند. پیروز میدان می‌توانست رهبری هورد را برعهده بگیرد.


*دسیسه‌چینی علیه گروش و شروع وقایع کاتاکالیسم (Cataclysm)*
ماجرا زمانی جالب می‌شود که بدخواهان گروش، با آغشته کردن سلاحش به یک زهر مهلک، کاری کردند تا کرین در این مبارزه جانش را از دست بدهد. به دنبال این اتفاق، بِین (Baine) به عنوان پسر کرین به پا خواست تا مردم هورد را رهبری کند. در همین گیر و دار، دث‌ وینگ نیز از سمتی دیگر با به پا خواستنش از دیپ‌هلم (Deepholm) باعث شد تا زنجیره اتفاقاتی از بلایای طبیعی در آزراث رخ دهد. وسعت فاجعه در حدی بود که مرزهای بین دنیای فیزیکی و المنتال از بین رفت. رویداد کاتاکالیسم (Cataclysm) همان‌طور که با ورود دث‌وینگ به آزراث شروع شد، بعدها با مرگ این اژدها نیز به پایان رسید.

ترال از این نقطه داستانی به بعد، خودش را گوئل (Go’el) نامید؛ اسمی که والدینش به او نسبت داده بودند. او در طول سفرش به اوت‌لند توانست گابلین‌های کِزان (Kezan) را در خدمت خود بگیرد؛ موجوداتی که توسط جیستور گالیویکس (Jastor Gallywix) رهبری می‌شدند. گابلین‌های در طول داستان کاتاکالیسم، جزیره‌ی خود را از دست داده بودند و به همین دلیل به جناح هورد ملحق شدند.

از طرفی دیگر گوئل با سایر اژدهاها متحد شد تا دث‌وینگ را به این ترتیب شکست دهند تا مجدد اتفاقات کاتاکالیسم دیگری رخ ندهد. گوئل پس از این اتفاق تلاش کرد تا خسارات و آسیب‌های وارده را جبران کند. به همین دلیل مجد گروش را به عنوان رئیس گروه هورد معرفی می‌کند. گروش اینبار بینش و خطی مشی ترال را دنبال نکرد؛ چراکه گروش اعتقاد داشت که نباید برای دریافت منابع، از اتحاد آلاینس گدایی کرد. او باور داشت هورد باید هر چه لایقش است را بدون چون و چرا تصاحب کند. به همین ترتیب این تضاد فکری باعث شد تا شهر ترامور بمباران شود و رسما مکانی که جاینا پرادمور روزی برای اتحاد بین هورد و آلاینس ساخت، به یک‌باره با خاک یکسان شد.

محبوبترین محصولات

گیم تایم 60 روزه اروپا

گیم تایم 60 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )

6,200,000 ریال

گیم تایم 60 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )

مشاهده جزئیات و خرید

گیم تایم 30 روزه اروپا

گیم تایم 30 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )

3,800,000 ریال

گیم تایم 30 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Epic Edition

تحویل فوری و آنی.
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه اپیک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد و گیم تایم 30 روزه است )
خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Epic Edition | خرید shadowlands epic

17,500,000 ریال

تحویل فوری و آنی. جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه اپیک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد و گیم تایم 30 روزه است ) خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Epic Edition | خرید shadowlands epic

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Base Edition

تحویل آنی
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه بیسیک

9,990,000 ریال

تحویل آنی جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه بیسیک

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition

تحویل آنی
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه ی هرویک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد )
خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition | خرید shadowlands heroic

13,500,000 ریال

تحویل آنی جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه ی هرویک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد ) خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition | خرید shadowlands heroic

مشاهده جزئیات و خرید

Burning Crusade Classic (Dark Portal Pass)

 با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 یگیرید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش.
خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید |Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition

9,500,000 ریال

با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 یگیرید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش. خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید |Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition

مشاهده جزئیات و خرید

پربازدیدترین مقالات

آخرین مقالات سایت .