گیم تایم ، شدولندز و دارک پورتال شما را با مناسب ترین قیمت خریدار هستیم (09920011364) تماس با ما

بسته شدن پرونده‌ی سارگراس و معرفی عنصر جدیدی به اس

بسته شدن پرونده‌ی سارگراس و معرفی عنصر جدیدی به اس image

بسته شدن پرونده‌ی سارگراس و معرفی عنصر جدیدی به اس

 

خرید گیم تایو و شدولندز

 

با کمک گرفتن از دیمن هانترها، پس از این‌که گولدان شکست خورد و راه‌های فرار ارتشش نیز بسته شد، در نهایت تنها یک ماموریت دیگر باقی ماند؛ مبارزه با کیل جیدن. نبرد با این شخصیت، باعث شد به آرگوس یا همان دراینور در گذشته سفر کنیم. کیل جیدن یک شکاف بزرگ بین دو دنیا باز کرد و ما با سفر به این مکان متوجه می‌شویم که سارگراس، تایتان‌های پانتئون را شکنجه می‌دهد تا طبق خواسته‌ی سارگراس عمل کنند. تایتان‌ها با فعالیت‌های خود در گذشته باعث شدند تا حالا بتوانند شانس آزادی را به چشم خود ببینند.

تایتان‌ها به لژیون و سارگراس نشان داده بودند که یک سیاره‌ی آلوده به فساد می‌تواند خیلی بیشتر از مرگ و تخریب سودآوری داشته باشد. سارگراس در نهایت شمشیر منحصربه‌فرد خود را درآورد تا آزراث را برای همیشه نابود کند. او حتی توانست با سلاحش، آسیب مهلکی به سطح سیاره بزند اما تایتان‌ها در نهایت توانستند او را مجدد زندانی کنند. با این اتفاق پرونده‌ی لژیون و سارگراس یک برای همیشه بسته شد. البته لطمه‌ی مهلکی که سارگراس به سطح زمین می‌زند، ماده‌ای جدید از سطح زمین بیرون می‌زند که تحت عنوان آزریت (Azerite) شناخته می‌شود. اهالی آزراث پی می‌برند که آزریت، ماده‌ای بسیار ارزشمند است و به همین دلیل این ماده، به بهانه‌ی جدید برای شروع اختلاف بین آلاینس و هورد تبدیل می‌شود.

شروع یک جنگ سخت برای تصاحب آزریت
آلاینس برای مقابله با هورد از درای‌نی‌ها، الف‌های وید، دوارف‌های دارک آیرون و تایتان‌های کال (Kul) کمک می‌گیرند. در سمت مقابل نیروی هورد از نایت‌بورن، تورِن‌های کوهستان، ارک‌های مگ‌‌آر (Mag’har) و ترول‌های زندلاری (Zandalari) کمک می‌گیرند. از طرفی پشتِ سر سیلواناس پیرامون گروش حرف و حدیث‌های زیادی شکل گرفت اما او ناامید نشد و با اتخاذ تصمیماتش باعث شد تا سکونتگاه نایت الف‌های بسیار زیادی در آتش سوخته و رسما نسل‌کشی صورت گیرد. کارهای سیلواناس باعث شد تا کم کم مردم به این فکر بیفتند که اصلا چرا ولجین، لیدی بنشی را به عنوان رهبر انتخاب کرد.

از سمتی دیگر فردی به اسم مگنی ریش برنزی (Magni Bronzebeard)، پادشاه سابق دوارف‌ها در طی سالیان دور در جبهه‌ی آلاینس حضور داشت و با ساختن سلاح اش‌برینگر (Ashbringer) تلاش کرد آرتاس در هیبت شوالیه‌ی مرگ با این سلاح از پا در بیاید. مگنی در شروع جریان رویداد کاتاکالیسم، طبق حوادثی در محلی به اسم Old Ironforge به سنگ تبدیل شد و تا مدت‌های زیادی در این شکل و شمایل باقی ماند. مگنی بعد از اتفاقاتی که سیلواناس انجام داد و نسل‌کشی نایت الف‌ها رخ داد، از حالت سنگی‌اش بیرون آمد. در داستان متوجه می‌شویم که مگنی به نوعی به تایتان تبدیل شده بود و با بیدار شدنش از خواب، رسما به سخنگوی تایتانِ درونِ وجودش تبدیل شد. متوجه می‌شویم که تایتان مورد نظر به شدت در رنج و عذاب است اما شاید اگر به او آزریت برسد، بتوان تایتان را از خطر مرگ رهاند و همچنین جلوی نابود شدن دنیا را گرفت.

نازاث آزاد می‌شود
به نظر می‌رسید که نجات تایتان کار چندان سختی نباشد اما نیروهای تاریک در کمین بودند. نازاث به عنوان یکی از خدایان باستانی به همراه ملکه آشارا با ارتش ناگا منتظر زمان ایده‌آل برای حمله بودند تا این‌که آنها پی بردند قهرمانان آزراث دقیقا جایی هستند که باید باشند.

با بهره‌برداری از قلب آزراث، دستگاهی که برای ذخیره‌ی آزریت استفاده می‌شد، نازاث از زندان خود آزاد می‌شود. برای اولین بار پس از این‌که تایتان‌ها سیاره‌ی آزراث را راست و ریست کرده بودند، یک خدای باستانی آزاد شده بود. تاریخ ظاهرا مجدد در حال تکرار است و آلاینس و هورد مجدد برای مقابله با دشمنی بزرگتر به همکاری با یکدیگر روی آوردند. این‌که چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد در بسته‌ی الحاقی Shadowlands خواهیم فهمید.

محبوبترین محصولات

گیم تایم 60 روزه اروپا

گیم تایم 60 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )

6,250,000 ریال

گیم تایم 60 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )

مشاهده جزئیات و خرید

گیم تایم 30 روزه اروپا

گیم تایم 30 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )

3,800,000 ریال

گیم تایم 30 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Epic Edition

تحویل فوری و آنی.
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه اپیک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد و گیم تایم 30 روزه است )
خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Epic Edition | خرید shadowlands epic

17,500,000 ریال

تحویل فوری و آنی. جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه اپیک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد و گیم تایم 30 روزه است ) خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Epic Edition | خرید shadowlands epic

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Base Edition

تحویل آنی
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه بیسیک

9,990,000 ریال

تحویل آنی جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه بیسیک

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition

تحویل آنی
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه ی هرویک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد )
خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition | خرید shadowlands heroic

13,500,000 ریال

تحویل آنی جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه ی هرویک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد ) خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition | خرید shadowlands heroic

مشاهده جزئیات و خرید

Burning Crusade Classic (Dark Portal Pass)

 با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 یگیرید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش.
خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید |Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition

10,000,000 ریال

با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 یگیرید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش. خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید |Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition

مشاهده جزئیات و خرید

پربازدیدترین مقالات

آخرین مقالات سایت .