جنجال به سرزمین مخفی پانداریا رسید

جنجال به سرزمین مخفی پانداریا رسید image

جنجال به سرزمین مخفی پانداریا رسید

جنجال بین دو اتحاد آلاینس و هورد باعث شد تا پایشان به سرزمین مخفی دیگری به اسم پانداریا (Pandaria) باز شود. اعضای پانداریا بنا به خلق‌وخوی‌شان به یکی از جناح‌ها ملقح شده و جنگ سختی در این سرزمین آغاز شد. جی فایرپاو (Ji Firepaw) رهبریِ اعضای بومی هورد و آیسا کلودسانگ (Aysa Cloudsong)، سرپرستی اعضای بومی اتحاد آلاینس را برعهده گرفت. درگیری بین دو جبهه مدت زیادی طول کشید تا این‌که یاشاراش که از سطح سیاره‌ی آزراث به بیرون پرتاب شده بود، برخی از تکه‌هایش داخل پانداریا افتاد و با نیروی تاریکی به اسم شا (Sha) یکی شد؛ نیروی منفی‌ای که با عواطف و احساسات منفی قدرت پیدا می‌کرد. پاندارین‌ها باید با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کردند اما گروش به صورت تمام و کمال به فکر بهتر کردن وضعیت ارتشش بود.

قلب یاشاراش؛ ابزار قدرتمندی در خدمت گروش
مشخص شد که قلبِ یاشاراش در محلی زیرزمینی در همان سرزمین پانداریا نهفته است. به همین ترتیب گروش به‌تدریج با ویژن‌هایی از سمت این خدای باستانی روبه‌رو شد. جالب اینجاست گروش مثل دیگر افراد هورد یا سایر نژادها با استفاده از نیروی خدایان باستانی فاسد نشد. ظاهرا نیروی وید روی گروش تاثیر دیگری داشت. گروش از قدرت قلب یاشاراش تنها برای مقاصدش استفاده می‌کرد. با این حال زیاده‌روی‌های گروش برای فتح زمین‌های جدید باعث شد تا پیروانش کم کم به این نتیجه برسند که راه و رسم هورد، آن چیزی نیست که گروش در پیش گرفته است.

انقلاب دارک‌اسپیرها به رهبری ولجین علیه گروش
ولجین (Vol’jhin) برای مقابله با گروش و خط فکری‌اش توانست انقلابی را رهبری کند که به انقلاب دارک‌اسپیر (Darkspear Rebellion) مشهور شد. ولجین با همکاری با اتحاد آلاینس توانست قدرت را در دست بگیرد. با این حال ولجین، گروش را به قتل نرساند. ولجین رهبری گروه هورد را برعهده گرفت و گروش را برای تمامی جرایم جنگی و غیراخلاقی‌اش به دادگاهی فرستاد تا جواب پس دهد.

مداخله‌ی اژدهایی به اسم کایرزدومو در داستان
دادگاه در همان پانداریا اتفاق افتاد اما به‌جای این‌که گروش با مجازات خود روبه‌رو شود، توسط اژدهایی به اسم کایرزدورمو (Kairozdormu) نجات یافت. این اژدها، گروش را در بعد زمان به گذشته‌ی موازی دیگری فرستاد؛ درست زمانی که در سیاره‌ی دراینور به ارک‌ها خونِ شیطانی پیشنهاد داده می‌شد؛‌ همان نفرینی که تا چند سال موجب بروز درگیری شده بود اما چرا باید اژدها برای کمک به گروش پیش قدم می‌شد؟

هورد آهن، لژیون و آرچیموند
ایده‌ی کایروز این بود تا گروش بتواند ارتش جدیدی را روی کار بیاورد و در زمان موعد بتواند جلوی لژیون ایستادگی کند اما گروش هیچ علاقه‌ای به این کار نداشت و طی اقدامی غیرقابل انتظار، کایروز را کشت و از اتفاقاتی که برای پدرش قرار بود بیفتد در آن دنیای موازی جلوگیری کرد. گروش توانست اهالی دراینور را مجاب کند تا از نوشیدن خون شیطانی جلوگیری کنند اما او اهداف دیگری در سر داشت. گروش ارتش هورد جدیدی را تشکیل داد که تحت عنوان هورد آهن (Iron Horde) شناخته می‌شود. گروش با این کار می‌خواست سیاره‌ی آزراث را یک بار برای همیشه تصاحب کرده و تحت سلطه‌ی خود در بیاورد.

دارک پورتال، به جای این‌که شکل و رنگ سیاه همیشگی خود را پیدا کند، به رنگ قرمز تغییر کرد. آزراث پس از این رویداد، تهاجم جدیدی را متحمل شد. اتحاد آلاینس و هورد مجدد با یکدیگر همکاری کردند تا با عبور از دارک پورتال بتوانند گروش و هورد آهن را در همان مکان و زمان خودشان قلع و قمع کنند. با این‌که گروش توسط گوئل یا همان ترالِ سابق بالاخره از پا در آمد، در نهایت ارک‌ها با مصرف مجدد خون شیطانی، به خدمتگزاران لژیون تبدیل شدند. پس از این اتفاق، حتی آرچیموند نیز مجدد سر و کله‌اش پیدا شد اما همه‌ی آنها شکست خوردند البته آرچیموند در واپسین لحظات عمرش، شخصیتی به اسم گولدان (Gul’dan) را به خط زمانی اصلی فرستاد تا تهاجم دیگری از جانب لژیون‌ها را آغاز کند؛ این تهاجم، بزرگترین نبردی بود که اهالی سیاره‌ی آزراث به چشم خود می‌دیدند.

محبوبترین محصولات

گیم تایم 60 روزه اروپا

خرید گیم تایم 60 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )
710,000 تومان

خرید گیم تایم 60 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Epic Edition

تحویل فوری و آنی.
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه اپیک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد و گیم تایم 30 روزه است )
خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Epic Edition | خرید shadowlands epic
1,800,000 تومان

تحویل فوری و آنی. جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه اپیک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد و گیم تایم 30 روزه است ) خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Epic Edition | خرید shadowlands epic

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Base Edition

تحویل آنی
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه بیسیک
با خرید این محصول میتوانید بازی خود را به نسخه ی شدولند تغییر دهید
900,000 تومان

تحویل آنی جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه بیسیک با خرید این محصول میتوانید بازی خود را به نسخه ی شدولند تغییر دهید

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition

تحویل آنی
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه ی هرویک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد )
خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition | خرید shadowlands heroic
1,350,000 تومان

تحویل آنی جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه ی هرویک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد ) خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition | خرید shadowlands heroic

مشاهده جزئیات و خرید

Burning Crusade Classic (Dark Portal Pass)

 با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 یگیرید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش.
خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید |Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition
1,050,000 تومان

با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 یگیرید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش. خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید |Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition

مشاهده جزئیات و خرید

Burning Crusade Classic ( Deluxe Edition )

 با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 بگیرید و علاوه بر اون 30 روز گیم تایم و مانت پچ burning و مانت پچ shadowland و پت ایلیدان و دارک پورتال هرتستون رو دریافت کنید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش.
خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition
1,600,000 تومان

با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 بگیرید و علاوه بر اون 30 روز گیم تایم و مانت پچ burning و مانت پچ shadowland و پت ایلیدان و دارک پورتال هرتستون رو دریافت کنید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش. خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition

مشاهده جزئیات و خرید

پربازدیدترین مقالات

آخرین مقالات سایت .