وارکرفت: ارک‌ ها و انسان‌ ها

وارکرفت: ارک‌ ها و انسان‌ ها image

وارکرفت: ارک‌ ها و انسان‌ ها

 

ارک ها

هزاران سال قبل زمانی که ارک ها در Dreanor  ساکن بودند این سرزمین که در دنیایی خارج از Azeroth قرار داشت ، به سمت نابودی می رفت . ارک ها که ذاتا نژادی وحشی بودند باید دنبال خانه ای جدید می گشتند ، تا شخصی به نام Gul dan  روی کار آمد و رهبری آن ها را به دست گرفت .

Gul dan  با جادوی سبز ( فل ) یک دروازه ای را به وجود اورد ( همان که در ابتدا ی منطقه Outland  مشاهده می کنید ) تا ارک ها بتوانند به Azeroth  پای بگذارند . در همان دوران در بین ارک ها جنگ سالار شریفی به نام Durotan   حضور داشت که به نقشه های پلید Gul dan  پی برده بود . ارک ها از دروازه خارج شدند و سمت ساکنین Azeroth    حرکت کردند تا آن ها را بیرون کنند .

انسان ها

اما در طرف دیگر انسان ها و متحدینشان به رهبری King Llane Wrynn  قرار داشتند . انسان ها جنگ سالاری قوی به نام Lothar  و نیز جادوگری به نام Medivh   که در Karazan  ساکن بود را در کنار خود داشتند ( Medivh  قبل از حضور در کارازان از جادوگران ارشد Kirin tor  بود که  جایی برای تربیت   جادوگران ، و کمک گرفتن از آن ها در مواقع ضروری بود .  شخص بعدی که پس از مرگ Medivh  جایش را پر می کند Khedgar  است که در صحنه های زیادی از بازی نیز حضور دارد ).

نبرد بین ارک ها و انسان ها

در نهایت ارک ها به Azeroth  می آیند و شروع به جنگیدن با انسان ها می کنند. در این بین تلاش های Durotan برای فهماندن نقشه ی اصلی Gul dan  به ارک ها بی فایده است و آن ها قبول نمی کنند ( برای اینکه در این باره بیشتر اطلاعات کسب کنید سینماتیک مربوط به پتچ Wolrd of Warcraft  Warlord of Dreanor  را مشاهده کنید تا منظور من را بهتر متوجه شوید در آنجا Grom Hellscream پدر Garrosh  و بعدا خودش را در نبرد هایی مشاهده می کنید که به Gul dan  مربوط می شود )

در بین این درگیری ها Durotan  و همسرش Draka صاحب فرزندی می شوند که بعدها رهبریت Horde  و ارک ها را به دست گرفته و حتی در بعضی از مواقع باعث ایجاد صلح و اتحاد بین این دو گروه برای مقابله با دشمنان دیگر می شود . احتمال خیلی زیاد شما با Thrall آشنایی دارید که همان فرزند Durotan است.

بعد از تمام این اتفاقات جنگ بزرگ و طولانی بین دو دسته شروع می شود و پس از نبرد های فراوان بین جنگ سالار های  این 2 دسته با پیروزی تقریبی ارک ها تمام می شود . البته این به منزله شکست انسان ها نیست و جنگ هنوز تمام نشده است در این نبرد King Llane Wrynn کشته می شود و Lothar جنازه او را از بین ارک ها بر می دارد و به Stormwind می آورد .

پس از مرگ King Llane Wrynn   انسان ها و متحدین آن ها Lothar  را یه عنوان رهبر خود انتخاب می کنند تا Varian wrynn  که در آن زمان نوزادی کوچک است بزرگ شود . Lothar  جنگ های زیادی را با ارک ها انجام می دهد و varian wrynn   را مانند پسر خودش بزرگ می کند و به خوبی آموزش می‌دهد که پس از آن به  یکی از بهترین و فداکار ترین رهبران انسان ها  و Alliance  تبدیل می شود.

دوستانی که پتچ World of Warcraft  Legion  را بازی کرده باشند از سرانجام او با خبر هستند در نسخه بعدی بازی یعنی Battle for Azeroth حتما مشاهده کرده اید که  پسر Varian wrynn  یعنی Anduin Llane Wrynn  رهبریت Alliance   را بر عهدا دارد که خود گویای همه چیز است .

و به این شکل بود که  اولین نبرد ارک ها و انسان ها در دنیای وارکرفت صورت گرفت . از آن زمان تا کنون ،  بسیاری از شخصیت های اصلی  بازی مرده اند و دیگر در داستان بازی جایی ندارند و شخصیت های جدیدی جای آن ها را پر کرده اند .

در ابتدای مقاله قبلی نام چند شخصیت را  برایتان آوردم که قرار بود در این 2 مقاله به آن ها بپردازیم  . شاید برایتان جالب باشد که پس Sylvanas  و Jeina  کجای داستان قرار دارند که در مقاله های بعدی به طور اختصاصی به این 2 و وجه اشتراک شان و داستان های طولانی و زیبای مربوط به آن ها اشاره خواهیم کرد .

محبوبترین محصولات

گیم تایم 60 روزه اروپا

خرید گیم تایم 60 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )
710,000 تومان

خرید گیم تایم 60 روزه ورژن اروپا برای شارژ اکانت های ورلد اف وارکرفت و وارکرفت کلاسیک ( تحویل فوری گیم تایم wow )

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Epic Edition

تحویل فوری و آنی.
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه اپیک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد و گیم تایم 30 روزه است )
خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Epic Edition | خرید shadowlands epic
1,800,000 تومان

تحویل فوری و آنی. جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه اپیک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد و گیم تایم 30 روزه است ) خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Epic Edition | خرید shadowlands epic

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Base Edition

تحویل آنی
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه بیسیک
با خرید این محصول میتوانید بازی خود را به نسخه ی شدولند تغییر دهید
900,000 تومان

تحویل آنی جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه بیسیک با خرید این محصول میتوانید بازی خود را به نسخه ی شدولند تغییر دهید

مشاهده جزئیات و خرید

World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition

تحویل آنی
جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه ی هرویک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد )
خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition | خرید shadowlands heroic
1,350,000 تومان

تحویل آنی جدید ترین نسخه بازی ولد اف وارکرافت ورژن اروپا نسخه ی هرویک ( این نسخه دارای بوست به لول 50 و مانت میباشد ) خرید شدولندز | خرید شدولند | خرید Shadowland | خرید World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition | خرید shadowlands heroic

مشاهده جزئیات و خرید

Burning Crusade Classic (Dark Portal Pass)

 با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 یگیرید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش.
خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید |Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition
1,050,000 تومان

با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 یگیرید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش. خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید |Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition

مشاهده جزئیات و خرید

Burning Crusade Classic ( Deluxe Edition )

 با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 بگیرید و علاوه بر اون 30 روز گیم تایم و مانت پچ burning و مانت پچ shadowland و پت ایلیدان و دارک پورتال هرتستون رو دریافت کنید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش.
خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition
1,600,000 تومان

با خرید این محصول میتوانید بازی Wow Classic Burning Crusade را فعال کنید و یک بوست هرو لول 58 بگیرید و علاوه بر اون 30 روز گیم تایم و مانت پچ burning و مانت پچ shadowland و پت ایلیدان و دارک پورتال هرتستون رو دریافت کنید ( برای بازی نیاز به گیم تایم هم دارید ) ورژن این محصول اروپا هستش. خرید Wow Classic Burning Crusade | خرید Wow Classic Burning Crusade Deluxe Edition

مشاهده جزئیات و خرید

پربازدیدترین مقالات

آخرین مقالات سایت .